جستجو :         
  جمعه, 4 اسفند 1396 - 11:28 الجمعة, فيفرييه 23, 2018

عنوان : اجرای 100برنامه توسط حوزه مقاومت بسیج شهیدتندگویان درهفته دفاع مقدس
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ 

اجرای 100برنامه توسط حوزه بسیج شهیدتندگویان درهفته دفاع مقدس

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهیدتندگویان(وزارت نفت – جنوب) گفت: در هفته دفاع مقدس 100 برنامه فرهنگی- ورزشی در 23 پایگاه مقاومت تحت پوشش این حوزه برگزار می شود.

سرهنگ پاسدار عباس ممبینی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی مناطق نفتخیزجنوب ضمن بیان این مطلب اظهار داشت:برپایی نمایشگاه عکس دفاع مقدس،حضوریک گردان از بسیجیان حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان در رژه نیروهای مسلح خوزستان در روز 31 شهریور،اجرای مراسم معنوی زیارت عاشورا،برگزاری صبحگاه مشترک بسیجیان صنعت نفت جنوب،دیدارباخانواده معظم شهدا و ایثارگران مهمترین برنامه های این حوزه به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس هستند.

وی افزود:انتشارنشریه بشارت،برگزاری مسابقات فرهنگی با موضوع ایثارو فرهنگ دفاع مقدس،برگزاری ایستگاه صلواتی،تهیه تراکت از فرمایشات امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری،برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی در رشته های مختلف،تجلیل از رزمندگان دفاع مقدس وبرگزاری نمایشگاه کتاب با محوریت دفاع مقدس،از دیگر برنامه های حوزه مقاومت بسیج شهیدتندگویان (وزارت نفت – جنوب) در هفته دفاع مقدس محسوب می شوند.

سرهنگ ممبینی در ادامه به نقش اساسی کارکنان صنعت نفت جنوب در هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: دشمن در جنگ تحمیلی در صدد بود تا با بمباران تاسیسات صنعت نفت، اقتصاد ایران اسلامی را که متکی بر نفت بود را مختل و زمین گیر کند اما با درایت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) و ایثارگری و مجاهدت کارکنان خدوم صنعت نفت،این حربه دشمن، نقش بر آب شد.

وی درپایان این گفتگوبا بیان اینکه رمزرستگاری شهدا،تبعیت ازولایت مطلقه فقیه بود یادآورشد:امیدواریم با پیروی از رهنمودهای گهر بارمقام معظم رهبری و پاسداشت ارزشهای دفاع مقدس، در راستای اهداف و ترویج فرهنگ شهادت و ایثارگام برداریم.


نمایش تعداد بازدیدها : 362

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
شركت خدمات ترابری و پشتيباني نفت